• In English
 • Міндоходів ініціює спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску
  опубліковано 07 квітня 2014 року о 16:24

  Міністерство доходів і зборів України ініціює уніфікацію звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування по фізичних особах-підприємцях.

  Це пропонується здійснити шляхом об`єднання в одну таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообовзкове державне соціальне страхування.

  Відомством розроблено проект макету об`єднаної звітності «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

  На думку фахівців Міністерства, об`єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи.

  Ознайомитись з макетом можна на головній сторінці офіційного веб-порталу Міндоходів у розділі «Діяльність» (Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю >Громадське обговорення).

  Також на головній сторінці порталу можна висловити свою думку стосовно спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі «Опитування».