• In English
 • Людмила Денісова: "Молода гвардія" повинна стати новим "Артеком" на материковій частині України
  опубліковано 04 квітня 2014 року о 18:46

  Відтепер оздоровлення громадян відбуватиметься в санаторіях і оздоровницях, що розташовані на материковій частині України. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, відповідаючи на запитання регіональних ЗМІ.

  „Більшість санаторіїв, що знаходяться на території Криму, вже націоналізовані, так званою, новою владою. Тому відпочивати і проходити лікування наші громадяни будуть виключно на материковій території України. Ті українці, які зараз знаходяться в санаторіях в Криму, зможуть добути до закінчення путівки”, – сказала Людмила Денісова.

  Міністр наголосила, що найбільше в цій ситуації постраждали діти та інваліди-спинальники, зокрема, мова йде про дитячий оздоровчий центр „Артек” та санаторії для інвалідів в Саках „Пирогово” та імені Бурденка.

  „Уряд робить все можливе, аби вирішити питання оздоровлення громадян. Так, наприклад, українські діти цього літа будуть відпочивати в одеській „Молодій гвардії”. У наших планах зробити цей заклад новим „Артеком” на материковій частині”, – зазначила Людмила Денісова. Вона також додала, що інспектуються й ті санаторії, в яких зможуть проходити лікування інваліди.

  Міністр зазначила, що для інвалідів отримання державної соціальної допомоги залишилося на тому ж рівні, при цьому проводиться робота з поліпшення умов їхнього перебування у громадських місцях.