• In English
 • У столичних навчальних закладах здобувають освіту понад 170 юних кримчан
  опубліковано 04 квітня 2014 року о 16:16

  У столичних навчальних закладах уже здобувають освіту 174 юних кримчан. Зокрема, до загальноосвітніх навчальних закладів зараз влаштовано 158 дітей, 16 малюків відвідують київські дитсадки, а 8 осіб стали студентами столичних вишів.

  Зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів комунальної форми власності Києва проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви батьків, медичної довідки про епідеміологічне оточення і відповідного документа про освіту. У разі відсутності медичної картки (ф. 026/у), карти профілактичних щеплень (ф. 063/у) та особової справи учня, зазначені документи мають бути оформлені після зарахування учня до цього закладу.

  Діти дошкільного віку зараховуються до дошкільних навчальних закладів району за наявності заяви батьків, свідоцтва про народження дитини, довідки лікаря про епідеміологічне оточення та медичної довідки встановленої форми про стан здоров’я дитини. У разі відсутності медичної довідки про стан здоров’я дитина проходить медичний огляд у лікувальній установі за місцем проживання. Прийом дітей здійснюється керівником дошкільного навчального закладу шляхом переведення – без електронного запису, за наявності вищезазначених документів.

  Зарахування дітей до спеціальних і санаторних шкіл-інтернатів та дошкільних навчальних закладів здійснюється шляхом переведення учнів і дітей на підставі направлення Департаменту або районного управління освіти.