• In English
 • Коригування видатків держбюджету не позначиться на соціальних виплатах освітянам та студентам
  опубліковано 04 квітня 2014 року о 15:54

  Прийняття Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» не порушить для освітян соціальних гарантій, що діють на території України.

  Зокрема, продовжуватимуться виплати надбавок за вислугу років, допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки, винагороди за сумлінну працю тощо.

  Також незмінним залишається для учителів та викладачів розмір педагогічного навантаження на ставку. Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних  навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

  Здійснюватиметься виплата надбавки, яка встановлена педагогічним працівникам з метою підвищення престижності праці.

  Зважаючи на складну економічну ситуацію в країні Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»  Міністерству освіти і науки України зменшено видатки на поточний рік на 792,6 млн. гривень, проте таке коригування не позначиться на розмірах заробітної плати, стипендіях та інших соціальних виплатах працівникам галузі та студентам.