• In English
 • Д.Булатов обговорив з представниками Посольства Словенії перспективи співпраці в молодіжній і спортивній сферах
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 12:04

  Відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова з Главою місії Посольства Республіки Словенія Наташею Прах.

  Дмитро Булатов розповів гостям про перші кроки та напрацювання, які вже зроблені відомством. «Міністерство працюватиме за європейським форматом і стане більш відкритим та прозорим для громадськості. Уже найближчим часом буде проведено аудит, представлена нова структура та стратегічний план розвитку галузі», - наголосив Дмитро Булатов.

  Зі свого боку словенська сторона, вітаючи реформаторські кроки нового керівництва Міністерства, висловила готовність передати свій досвід з налагодження діяльності Мінмолодьспорту.

  «Словенія готова надавати всебічну підтримку і допомогу Україні у цей складний час», - підкреслила Глава Посольства місії Наташа Прах і запросила делегацію Мінмолодьспорту відвідати Словенію з метою вивчення досвіду роботи в молодіжній та спортивній сферах.

  У ході зустрічі словенська сторона також висловила ініціативу оздоровити дітей, батьки яких постраждали в сутичках на Майдані, та допомогти в організації проведення Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році.