• In English
 • У березні обсяги пасажирських перевезень до АР Крим зменшилися на 40%, між Кримом та Росією - на 21- 23%
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 12:20

  У березні 2014 року обсяги пасажирських перевезень між материковою частиною України та АР Крим зменшилися на 40% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 р. Також спостерігається зменшення пасажиропотоку на 21-23% між АР Крим та Російською Федерацією. Про це повідомив перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Микола Козак. 

  За словами фахівця, рейси у напрямку Росії здійснюються регулярно згідно з графіком руху поїздів, але у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку було скорочено схеми поїздів. «Якщо раніше поїзди курсували у складі 18-20 вагонів, то наразі поїзди курсують у складі 8–10 вагонів. І цього більше, ніж достатньо, адже заповнюваність цих поїздів складає від 24 до 75%, в залежності від часу відправлення поїзда та днів тижня», – зазначив Микола Козак.

  Також, у зв’язку зі зменшенням пассажиропотоку, з 25 лютого 2014 року Укрзалізниця відмінила курсування поїзда №3/4 Київ – Москва. Також з 31 березня змінено періодичність курсування поїзда №146/145 СімферопольКиїв. Починаючи з 31 березня, поїзд курсує через день: із Києва по парних числах, із Сімферополя по непарних числах. Раніше поїзд курсував щодня. У свою чергу РЖД скасувала додатковий поїзд №295/296 Москва – Київ, який призначався для перевезення пасажирів на Великодні та травневі свята.

  Нагадаємо, для забезпечення перевезення пасажирів залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця вже призначила 6 додаткових поїздів із Києва до Миколаєва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська, а також зворотно. Також призначено додатковий поїзд Харків – Ужгород та збільшено кількість рейсів поїзда №179/180 Полтава, КременчукКиїв.

  Укрзалізниця постійно здійснює аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і призначає додаткові поїзди та збільшує кількість рейсів у найбільш популярних напрямках. Залежно від наявного пасажиропотоку та враховуючи законодавчі акти органів влади України, можливе корегування розмірів руху як у чинному графіку, так і графіку руху на 2014–2015 роки, який набуде чинності з 1 червня 2014 року.