• In English
 • Незабаром Україна дізнається про своїх "Героїв спортивного року"
  опубліковано 01 квітня 2014 року о 14:56

  23 квітня на НСК "Олімпійський" відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року-2013".

  Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України й Національний олімпійський комітет України.

  "Герої спортивного року" – це національний спортивний "Оскар", покликаний визначити та нагородити найкращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту.

  Сьогодні під час засідання Української Академії спорту президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка повідомив про деталі та особливості проведення цьогорічної церемонії (Українська Академія спорту була створена за ініціативи президента НОК у 2007 році. До неї увійшли легендарні спортсмени, що завершили активну спортивну діяльність та залишили визначний слід в олімпійській історії).

  "На чемпіонатах світу та Європи в олімпійських номерах програми наші спортсмени вибороли 21 та 52 нагороди відповідно. Порадували наші юні олімпійці, які на зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських фестивалях у Брашові та Утрехті завоювали 17 медалей. Вдало виступили неолімпійці та паралімпійці. На високому рівні в Україні були проведені Чемпіонат світу з художньої гімнастики, юнацький Чемпіонат світу з легкої атлетики, Чемпіонат світу з боксу серед юніорів, Чемпіонат Європи з баскетболу до 16 років", - наголосив головний олімпієць країни.

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов відзначив важливість цієї церемонії, яка стала вже традиційно певним підсумком у спортивному житті країни.

  "Вшанування переможців Всеукраїнської церемонії "Герої спортивного року" – це свідчення нашої поваги до тих, хто завдяки професійній майстерності, активній громадській позиції, яскравому таланту своїми досягненнями прославляв Україну та підкорював спортивні вершини", - зазначив Дмитро Булатов.

  Процедура обрання номінантів була прозорою та демократичною. Спочатку експертна комісія спеціалістів НОК України та Мінмолодьспорту провела детальний аналіз, підготувавши розширений список претендентів у кожній номінації. Потім свою думку висловили близько 350 представників загальнонаціональних та регіональних мас-медіа з усієї країни. За підсумками усіх журналістських анкет сформовані трійки претендентів, які набрали найбільшу кількість голосів.

  Сьогодні шляхом таємного голосування "академіки" оберуть переможців у 12 номінаціях, а вже під час самої церемонії про них дізнається вся країна.

  З трійками претендентів можна ознайомитися за цим посиланнями http://noc-ukr.org/news/8325 .