• In English
 • На підтримку Збройних Сил України надійшло близько 5 тисяч листів з різних країн світу
  опубліковано 01 квітня 2014 року о 09:14

  Незважаючи на складні для українських військовослужбовців часи, вони ні на хвилину не залишалися сам-на-сам зі своїми проблемами. Вже з перших днів, коли військові опинилися заблокованими у своїх військових частинах у Криму, стартувала акція “Листи підтримки”: на спеціально створену адресу усі охочі мали змогу відправити листа зі словами вдячності та підтримки.

  Листи продовжують надсилати ще й сьогодні, адже мужність, сила духу, незламність наших військових стали прикладом для багатьох небайдужих. 

  Починаючи з 4 березня в рамках проекту “Лист підтримки”, створеному за ініціативою управління преси та інформації Міністерства оборони України, на електронну адресу liniyamo@gmail.com  та на сторінки соціальних мереж надійшло близько 5-ти тисяч листів різними мовами з різних країн світу. Крім України, найчастіше пишуть з Канади, Польщі, Іспанії. Дописувачі надсилають не лише листи, але й вірші, плакати, фото, аудіо та відеозвернення.

  Ці листи усіма можливими способами передавалися військовослужбовцям – через спільних знайомих, на електронні адреси самих військовослужбовців та офіцерів по роботі з особовим складом військових частин та установ, волонтери зголосилися їх роздруковувати та передавати безпосередньо військовим. Неабияку роль у цій благородній ініціативі зіграли дружини військових, які навіть зачитували листи телефоном через гучномовець.

  Крім того, з 7 березня листи підтримки стало можливим не тільки прочитати, але і почути на “Українському радіо” у програмі “Польова пошта”, яка виходить щодня з 18:30 та повністю присвячена цим листам. Варто зазначити, що архів радіопередач доступний на сайті радіо.

  Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України, військовослужбовці висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до акції “Листи підтримки”.