• In English
 • Соціальні працівники нададуть консультації кримчанам, які приїхали до Києва
  опубліковано 31 березня 2014 року о 15:54

  1 квітня з 11:00 на базі дитячих таборів у Пущі-Водиці столичні соціальні працівники консультуватимуть кримчан, які приїхали до Києва у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні.

  Так, працівники мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Києва проведуть консультування з різноманітних соціальних питань для переселенців з АР Крим та міста Севастополь. У рамках роботи консультаційного пункту працюватимуть соціальні працівники, соціальні педагоги та психологи. Також волонтери проведуть ігротеку для дітлахів, що мешкають у Пущі-Водиці.

  Нагадаємо, у столиці працює Міський координаційний центр із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим. Зв’язатися з фахівцями центру можна цілодобово за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

  Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).