• In English
 • У березні підтримкою ДІУ скористалося 20 родин
  опубліковано 31 березня 2014 року о 10:25

  За період з 1 по 31 березня 2014 р. Державна іпотечна установа рефінансувала 20 кредитів, наданих громадянам на придбання житла. Про це повідомив Голова правління ДІУ Ігор Лисов.

  «З початку березня на підтримку іпотечного ринку Установою спрямовано 7,3 млн. грн. Це надало змогу скористатися доступним іпотечним кредитом 20-ти українським родинам», - зазначив Голова правління ДІУ.

  Ігор Лисов зазначив, що в умовах низької ліквідності банків, ресурс Державної іпотечної установи є вагомим чинником як для підтримки банківських іпотечних програм, так і для громадян, які зможуть придбати житло за доступними умовами.

  «В умовах складної ситуації в економіці, банки не дуже охоче кредитують населення використовуючи власні ресурси. Державна іпотечна установа готова допомогти їм у цьому важливому напрямку», - підкреслив керівник ДІУ.

  Крім того, він додав, що у рамках виконання другої програми, а саме фінансування добудови житлових об’єктів 2014-15 роках планується ввести в експлуатацію 19 житлових будинків, загальною площею житла понад 350 тис. кв. метрів.

  «Державна іпотечна установа активно працює по двох напрямках, по-перше, це рефінансування іпотечних кредитів, по-друге – фінансування добудови житла. Так, по другому напрямку, Установою профінансовано 38 багатоповерхових будинків. Із них введено в експлуатацію вже 19, тож у поточному та наступному роках ще 19 будинків будуть введені в експлуатацію та понад 5 тис. родин справлять новосілля», - зауважив Ігор Лисов.