• In English
 • НКЦПФР: Зроблено черговий крок у напрямі відновлення обігу цінних паперів низки акціонерних товариств
  опубліковано 28 березня 2014 року о 15:36

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відновила внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів певних емітентів. Відповідні рішення були прийняті на останніх засіданнях регулятора.

  «Ми традиційно оприлюднюємо результати своєї роботи в напрямку приведення діяльності емітентів до чинного законодавства на фондовому ринку. Так, нами відновлено обіг акцій певної групи акціонерних товариств, діяльність яких тепер відповідає вимогам Закону «Про акціонерні товариства». Маємо надію, що регулятор і надалі буде отримувати документи від емітентів про усунення порушень законодавства для відновлення їх повноцінної діяльності на фондовому ринку, акціонерні товариства будуть «прокидатись», а перелік порушників буде суттєво зменшуватися», - наголосив Євген Воропаєв, член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

  Зазначимо, що НКЦПФР відновила обіг цінних паперів таких акціонерних товариств: ВАТ «АВТОТРАНСПОРТНИК 13066», ВАТ «Будмеханізація», ВАТ «Автотранспортне підприємство №5», ВАТ «Київоздоббуд», ВАТ «Міськбудтранс», АТВТ «Жуляни», ВАТ «Завод опоряджувальних матеріалів», ВАТ «Трест «Міськбуд-4», ПАТ «Асфальтобетонний завод» та ПрАТ «Трест Київміськбуд-1».

  Нагадаємо, що Комісія проводить активну діяльність у напрямі зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, що не привели свою діяльність у відповідність до законодавства та не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статуту, а також тих, що систематично не подають свою фінансову звітність до регулятора.