• In English
  • Віталій Ярема: Військова служба - це високий конституційний обов'язок
    опубліковано 17 березня 2014 року о 17:04

    Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема заявив, що часткова мобілізація, яку оголосила Верховна Рада, стосуватиметься передусім тих, хто проходив службу в армії. Про це політик заявив у понеділок під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України, відповідаючи на запитання журналістів.

    За його словами, це неповна мобілізація, яка в першу чергу стосуватиметься доукомплектування тих частин Збройних Сил України, які не забезпечені відповідними вузькопрофільними військовими фахівцями.  За його словами, це  здійснюватиметься за рахунок тих осіб, які виявили бажання добровільно йти служити. «А в разі, якщо фахівців серед добровольців не буде знайдено, то будуть призвані ті люди, які проходили службу та мають відповідний фах», - додав він.

    Віталій Ярема наголосив, що військова служба – це високий конституційний обов’язок. Він повідомив, що на сьогодні є велика кількість бажаючих поповнити ряди Збройних Сил України і висловив сподівання, що серед них знайдеться достатня кількість необхідних фахівці, що дасть змогу укомплектувати підрозділи Збройних Сил.