• In English
 • Уповноважені представники силових відомств щоденно інформуватимуть громадськість про ситуацію в країні
  опубліковано 17 березня 2014 року о 17:00

  Сьогодні, 17 березня, під час брифінгу в Кабінеті Міністрів Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема повідомив, що, починаючи з 18 березня, уповноважені представники Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України щоденно інформуватимуть громадськість про криміногенну ситуацію в країні та стан національної безпеки і оборони. Політик додав, що потреба введення такої практики комунікації була озвучена в ході його зустрічі з редакторами провідних українських ЗМІ.

  «Є необхідність, щоб Уряд в оперативному режимі щоденно інформував суспільство через засоби масової інформації про ті події, які відбуваються в Україні, зокрема, пов’язані з ескалацією збройного конфлікту у Криму та східних областях нашої країни», - наголосив він.

  Розпочинаючи цю практику, Віталій Ярема поінформував про заходи, які сьогодні вживаються Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки та Державною прикордонною службою для забезпечення правопорядку та припинення диверсійної діяльності спеціальних служб Російської Федерації, що здійснюють екстремістські  провокації з метою дестабілізації ситуації в Україні.

    Політик розповів про ряд конкретних випадків, по яких вже розпочато кримінальні провадження. Він запевнив, що винних буде притягнено до адміністративної та кримінальної відповідальності.