• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра членам Національної збірної ХІ зимових Паралімпійських ігор
  опубліковано 16 березня 2014 року о 17:54

  Дорогі друзі!

   

  Сердечно вітаю вас, справжніх героїв ХІ зимових Паралімпійських ігр і, разом з усім народом України, пишаюся вами. Ми стежили за вами, затамувавши подих, ми вірили у вас, і мільйони українських юнаків й дівчат братимуть приклад з вашої незламності, волі до перемоги і патріотизму.

  Завдяки вашій фантастичній наполегливості, безмежній працездатності, любові до Батьківщини і самовідданості тренерів ви вкотре довели всьому світу, що сила духу українських атлетів непереможна. Кожна нагорода виборена на межі людських можливостей; у гострому й безкомпромісному змаганні ви завоювали одне з чільних місць в еліті паралімпійського спорту.

  25 разів здіймався над Сочі синьо-жовтий прапор, на цілий світ лунав наш гімн. Ваша гідність, любов до своєї Батьківщини у часи найбільших за всю історію її незалежності випробувань вразили вболівальників, спортсменів і журналістів з різних куточків світу. Те, що ви звершили – спортивний подвиг,  вписана вами славетна сторінка назавжди залишиться в українській історії.

  Добра вам і вашим тренерам, нових здобутків, високих спортивних та нових перемог в ім’я нашої великої, єдиної України.

  Слава героям-паралімпійцям!

  Слава Україні!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                           Арсеній ЯЦЕНЮК