• In English
 • Ігор Тенюх: Досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин ЗСУ в Криму
  опубліковано 16 березня 2014 року о 19:14

  “На сьогодні досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин Збройних Сил України в Криму та недопущення будь-яких провокацій до 21 березня”. Про це сьогодні, 16 березня, повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх перед початком засідання Кабінету Міністрів України у Києві.

  «До 21 березня російські війська не будуть здійснювати жодних заходів щодо військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території Автономної Республіки Крим», – зазначив Ігор Тенюх.

  За його словами, відповідну угоду було укладено між командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, представниками керівництва Міністерства оборони Російської Федерації та командування Чорноморського флоту.

  Керівник оборонного відомства підкреслив, що особовий склад військових частин Збройних Сил України в Криму готовий виконувати завдання керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  «Подальші рішення залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація», – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх.