• In English
 • Остап Семерак поінформував про результати позачергового засідання Уряду
  опубліковано 16 березня 2014 року о 17:50

  Кабінет Міністрів України продовжує нову практику інформування представників ЗМІ, яка зокрема, передбачає регулярне спілкування урядовців із журналістами за підсумками засідань Уряду.

  Про результати засідання поінформував Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.

  За його словами, розглянуто два питання. Перше - про проект Закону України про внесення змін до «Закону Уrраїни про Державний бюджет 2014 рік», і друге - кадрові призначення.

  Щодо змін до Держбюджету-2014, то ця потреба продиктована необхідністю виділення коштів на потреби силових відомств. «Прийняте скорочення близько тридцяти державних бюджетних програм на загальну суму 6,88 млрд грн, які на думку Мінфіну не є пріоритетними та першочерговими», - зазначив Остап Семерак.

  Відтак ці кошти будуть спрямовані до Резервного фонду, щоб задовольнити бюджетні запити Міністерства оборони та МВС у нинішніх складних умовах. Проект Закону буде переданий на розгляд парламенту. «Ми сподіваємося, що протягом наступних трьох місяців ці кошти будуть повернуті на ті програми, які були скорочені і можливо їхнє фінансування буде навіть більшим», - сказав Міністр Кабінету Міністрів.

  Також на засіданні Уряду було прийнято рішення, щодо формування робочої групи, яка розглядатиме використання коштів на потреби силовиків. До цієї групи включено Урядового уповноваженого з питань антикорупційної діяльності Тетяну Чорновол.

  Крім того, на засіданні Уряду прийнято рішення призначити Сергія Радутного головою Державної міграційної служби та погодити призначення шести кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій у Херсонській області.