• In English
 • Керівники Мінмолодьспорту провели відеоконференцію з представниками ряду регіонів
  опубліковано 14 березня 2014 року о 11:53

  Відбулася відеоконференція керівництва Міністерства молоді та спорту України з представниками Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Харківської областей та ЗМІ щодо проблемних питань розвитку галузі фізичної культури та спорту.

  Участь у заході взяли директор Департаменту олімпійського спорту  Ніна Уманець і директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту Олександр Артем'єв. 

  У режимі відеозв’язку учасники обговорили низку ключових питань, які стосуються сфери фізичної культури і спорту. Зокрема, йшлося про результати виступу збірної команди України на XXII зимових Олімпійських іграх, фінансування галузі фізичної культури і спорту, будівництво та реконструкцію спортивних об'єктів, врегулювання діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, проведення спортивних заходів з олімпійських та неолімпійських видів спорту тощо.

  Директор департаменту олімпійського спорту Ніна Уманець поінформувала присутніх про результати виступу збірної команди України на XXII зимових Олімпійських іграх. Окремо вона відзначила здобутки українських біатлоністок, які на іграх в Сочі завоювали золоту та бронзову нагороди.

  Також Ніна Уманець надала роз'яснення щодо порядку фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та механізму формульного розрахунку фінансування галузі фізичної культури і спорту.

  У свою чергу директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Олександр Артем'єв поінформував учасників конференції про співпрацю Міністерства молоді та спорту України з фізкультурно-спортивними товариствами та відомствами.

  За його словами, згідно Закону України "Про громадські об'єднання" всі фізкультурно-спортивні товариства повинні  перереєструвати свої статути та привести їх у відповідність до чинного законодавства.

  Він зауважив, що за рекомендацією Рахункової палати України зараз ведеться робота щодо внесення змін до угод, які підписані із фізкультурно-спортивними товариствами та опрацьовується порядок розподілу бюджетних коштів.