• In English
 • На оздоровлення дітей Дніпропетровщина цьогоріч передбачила 20 млн. грн.
  опубліковано 14 березня 2014 року о 10:26

  У  Дніпропетровській області діє регіональна програма з оздоровлення дітей. У 2014 році в її рамках виділено 20 млн. грн. Про це повідомила заступник директора департаменту - начальник управління у справах сім'ї та молоді департаменту фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Ковальова.

  Зокрема, 14,4 млн. грн. будуть спрямовані на фінансування дитячого оздоровчого центру «Перлина Придніпров'я». У цьому закладі діти, які потребують  особливої уваги та підтримки, оздоровлюються безкоштовно.

  Як повідомила директор центру «Перлина Придніпров’я» Наталія Овчаренко, цей оздоровчий заклад працює в області 1,5 роки. І за цей час тут відпочили та оздоровилися понад 5 тис. дітей.

  «Наш пріоритет: здорові діти - здорове суспільство. Педагогами та медиками «Перлини Придніпров'я» розроблені спеціальні програми з оздоровлення та відпочинку дітей без відриву від навчання. Причому величезна увага приділяється інформаційній підтримці уроків. Унікальність нашого центру також полягає в тому, що протягом 21 дня діти мають можливість отримати повне медичне забезпечення. Коли дитина приїжджає, на неї складається індивідуальна реабілітаційна картка, і надалі призначаються процедури. Всього діти отримують в «Перлині  Придніпров’я» 30-40 оздоровчих процедур», - сказала вона.

  Також з обласного бюджету будуть виділені 5,1 млн. грн. для оздоровлення дітей з інтернатних установ, а також дітей пільгових категорій. Ще 500 тис. грн. будуть спрямовані на оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

  Крім того, за підсумками минулого року, 19 млн. грн. на відпочинок та оздоровлення дітей було виділено Фондом соціального страхування. До 25 млн. грн.  планується виділити цього року.

  Нагадаємо, з початку 2014 року на Дніпропетровщині оздоровленням та відпочинком забезпечено вже 400 дітей.