• In English
 • Внесені зміни до сертифікації фахівців з питань фондового ринку
  опубліковано 13 березня 2014 року о 09:24

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на черговому засіданні регулятора схвалила рішення «Про затвердження Змін до Положення про сертифікацію фахівців з питань фондового ринку».

  «Документом уточнено перелік осіб, які підлягають сертифікації на ринку цінних паперів. Зокрема, за наявності у керівника банку заступника, який згідно з розподілом обов'язків відповідає за здійснення банком професійної діяльності на фондовому ринку, то такий керівник банку не підлягає обов’язковій сертифікації», - повідомив Максим Лібанов, директор Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

  «Також дещо змінений перелік документів, що подаються для отримання сертифіката, та уточнено саму процедуру подачі, зокрема, тепер документи подаються особисто або надсилаються поштою до структурного підрозділу, відповідального за реєстрацію вхідної кореспонденції в Комісії. Зазначені зміни сприятимуть підвищенню ефективності підготовки фахівців з фондового ринку», - уточнив М. Лібанов.

  Даний регуляторний акт урегульовує перелік документів, необхідних для сертифікації та перелік підстав для повернення документів без розгляду.

  Документ розміщено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі мають можливість ознайомитися з його текстом.