• In English
 • Продаж легкових авто державних установ буде здійснюватися відповідно до Порядку відчуження об'єктів держвласності
  опубліковано 12 березня 2014 року о 14:10

  Заходами щодо економного та раціонального використання державних коштів, схваленими на засіданні Уряду, визначено що, для обслуговування бюджетних установ не може використовуватися більше одного легкового автомобіля.

  Легкові автомобілі, що перебувають на балансі установ вивільняються та підлягають у визначеному законодавством порядку реалізації.

  Реалізація легкових автомобілів, що обслуговували державні органи, буде здійснюватися відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року № 803.

  Відчуження майна здійснюється шляхом його продажу на аукціоні, який проводиться організатором аукціону - юридичною особою, яка визначається на конкурентних засадах в установленому Фондом державного майна порядку.

  З метою визначення вартості автомобілів проводиться незалежна оцінка майна відповідно до законодавства про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність.

  Початкова вартість продажу майна встановлюється на підставі погодженого органом приватизації висновку про вартість такого майна.

  Інформація про майно, що підлягає продажу на аукціоні, публікується не пізніше ніж за 15 робочих днів до дати проведення аукціону у друкованих засобах масової інформації.

  Учасниками аукціону можуть бути юридичні та фізичні особи.

  Перелік легкових автомобілів Міністерства фінансів, які будуть продані на аукціоні, буде розміщений на офіційному веб-сайті Міністерства.