• In English
 • Держприкордонслужба продовжує посилювати заходи на кордоні з Росією
  опубліковано 11 березня 2014 року о 16:30

  У непростих умовах та складній обстановці Державна прикордонна служба України нарощує зусилля з охорони кордону, здійснює посилений прикордонний контроль та контроль за дотриманням правил прикордонного режиму.

  Як вже зазначалося, на кордоні з Росією триває проведення спеціальної операції, щоб не допустити в Україну організовані групи та окремих осіб, які можуть брати участь у заходах з дестабілізації обстановки в містах України та Автономній Республіці Крим, перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин. Загалом у зворотному напрямку вже відправлено більше 3,5 тисяч громадян Росії, а 30 особам заборонили в’їзд в Україну.

  Зважаючи на те, що кількість не пропущених громадян Росії має тенденцію до збільшення, Державна прикордонна служба України надалі прийматиме ще більш жорсткі рішення щодо посилення контролю на державному кордоні. Особлива увага звертатиметься на групи осіб, не виключенням будуть і окремі громадяни віком від 20 до 50 років, які можуть бути причетними до нагнітання ситуації в Україні.

  Наразі до посилення державного кордону на східній ділянці залучено кілька тисяч прикордонників. Крім цього в спецзаходах беруть участь співробітники МВС та СБУ.