• In English
 • Держпідприємництво поділилося з польськими колегами баченням розвитку малого та середнього бізнесу
  опубліковано 11 березня 2014 року о 13:54

  Нещодавно відбувся ХХІ Економічний Форум у місті Торуні (Республіка Польща), який проходив під гаслом «Інтеграція та співпраця», зокрема у сфері малого та середнього підприємництва.

  Даний форум вважається одним з найбільших економічний конгресів в Польщі та є місцем діалогу про розвиток польської та європейської економік в умовах глобальної економіки.

  У цьому році учасниками конгресу були близько тисячі осіб із різних країну світу, у тому числі й України. Серед присутніх – відомі особистості у сфері економіки, політики, науки та культури.

  До складу делегації Держпідприємництва України увійшли: директор департаменту Олександр Андрєєв, заступник директора департаменту Денис Костіков, завідувачі секторами представництв Олег Савчук і Віталій Самсон та голова громадської ради при Держпідприємництві Павло Михайліді.

  Форум став ефективною платформою для обміну досвідом та акумуляції знань про реалізацію ефективних програм та проектів у сфері європейської економіки.

  Представники української делегації ділилися з учасниками форуму своїми думками щодо майбутнього України в контексті європейської інтеграції.

  Виступаючи у секційному засіданні «Трикутник Польща – Україна – Турція», кандидат наук Олег Савчук наголосив, що важливими кроками для підприємців України були б відміна мита на українські товари і підтримка програм адаптації малого бізнесу України щодо входження на європейські ринки.

  Присутні погодилися з тим, що наближення інтеграції України з ЄС повинно призвести до низки програм та проектів щодо розвитку малого підприємництва та адаптації підприємців України в умовах глобальної економіки.