• In English
 • НКЦПФР внесла зміни до Порядку скасування реєстрації випусків акцій
  опубліковано 11 березня 2014 року о 13:04

  НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку)  на черговому засіданні регулятора, яке відбулося 4 березня 2014 року, прийняла рішення «Про затвердження Змін до Порядку скасування реєстрації випусків акцій».

  «В першу чергу, метою розробки проекту рішення є уніфікація нормативно-правових актів Комісії, усунення дублювання деяких норм, приведення Порядку у відповідність до законодавства, зокрема, Закону України «Про депозитарну систему України» та Закону України «Про акціонерні товариства». Відзначу, що, насамперед, Порядок націлений на врегулювання проблемних питань щодо скасування реєстрації випусків акцій, і ми сподіваємось, що наразі у цей процес внесено ясність та точність для всіх учасників ринку», - повідомила Алла Папаіка, Директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

  Нагадаємо, що Порядком регулюється зупинення, відновлення обігу та порядок скасування реєстрації випусків акцій у разі нерозміщення, відмови від розміщення або не затвердження результатів розміщення акцій, припинення діяльності АТ шляхом ліквідації та перетворення.

  Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з його текстом.