• In English
 • Аеропорт "Бориспіль" у лютому збільшив сумарний пасажиропотік на 30%
  опубліковано 07 березня 2014 року о 14:47

  Пасажиропотік через аеропорт «Бориспіль» у лютому 2014 року збільшився порівняно з лютим минулого року на 30% - до 452 тис. осіб. Із них 401,4 тис. пасажирів скористалися міжнародним маршрутами, 50,7 тис. – внутрішніми. Число рейсів на приліт і відправлення в лютому цього року зросло на 36% – до 5,8 тисяч.

  У січні-лютому цього року кількість пасажирів, перевезених через «Бориспіль», збільшилася порівняно з таким же періодом попереднього року на 28% – до 1,036 млн. осіб, включаючи 928 тис. пасажирів міжнародних авіарейсів і 108,3 тис. – внутрішніх. За перші два місяці року аеропорт обслужив 12,3 тис. рейсів, що перевищує торішній показник на 27%.

  На початку року трафік на маршрутах у межах України продовжував зростати випереджаючими темпами. За підсумками двох місяців внутрішній пасажиропотік через «Бориспіль» збільшився на 56%, а в лютому – на 72%.

  Зростання перевезень через «Бориспіль» у січні-лютому є результатом ефективної взаємодії керівництва аеропорту з авіакомпаніями, створення нових сервісів для пасажирів та оптимізації технологічних процесів. Розвиток інфраструктури «Борисполя» став додатковим стимулом для розширення авіакомпаніями мережі маршрутів та інтенсивності рейсів, для залучення до аеропорту нових операторів, включаючи провідних світових перевізників.

  Водночас, на початку березня через загальну політичну нестабільність зменшився попит на авіаперевезення, внаслідок чого скоротилися темпи приросту пасажиропотоку через столичний аеропорт. Через це можна прогнозувати, що за підсумками першого кварталу року зростання обсягів пасажирських перевезень через «Бориспіль» становитиме від 15% до 25%.

  Довідка

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — найбільший аеропорт України, який обслуговує понад 50% пасажирських авіаперевезень країни. «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA). Регулярне сполучення зі столичним аеропортом здійснюють більш як 50 авіакомпаній, що експлуатують понад 100 маршрутів по всьому світі. «Бориспіль» — єдиний український аеропорт, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси.