• In English
 • Мінмолодьспорту та дитячі громадські організації домовилися про співпрацю
  опубліковано 07 березня 2014 року о 10:33

  Міністерство молоді та спорту України активно співпрацюватиме з дитячими громадськими організаціями.

  На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов під час зустрічі з представниками всеукраїнських дитячих громадських організацій.

  Учасники засідання окреслили коло завдань та проблем, які планують вирішувати дитячі громадські організації спільно з Міністерством молоді та спорту України. Зокрема, йшлося про необхідність збільшення кількості активних членів дитячого громадського руху, активізацію напрямків роботи, які потрібні для гармонійного розвитку дітей та їхнього громадянського становлення, внесення змін до нормативно-правових та законодавчих актів України, які стосуються діяльності дитячих громадських організацій, збільшення щорічної державної фінансової допомоги та матеріально-технічного забезпечення дитячих громадських організацій.

  Дмитро Булатов зазначив, що на сьогодні міжнародні організації як ніколи готові допомагати розвитку дитячих організацій та вирішенню фінансових питань щодо їх розвитку.

  Також на зустрічі обговорювалися питання створення системи підготовки та перепідготовки лідерів дитячих громадських організацій, підготовки проекту програми підтримки дитячого громадського руху, відновлення 19-го травня дитячого свята – Дня дитячих громадських організацій України тощо.