• In English
 • Д.Булатов: Матчі Чемпіонату України з футболу необхідно відновити якомога швидше
  опубліковано 07 березня 2014 року о 10:27

  У Будинку футболу відбулася нарада щодо вирішення питання відновлення матчів Чемпіонату України з футболу та організації створення оновленого календаря змагань Прем’єр-ліги.

  Участь у спільному засіданні брали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент Федерації футболу України Анатолій Коньков, перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов, представники Комітету професіонального футболу Федерації футболу України, Дирекції Прем’єр-ліги, керівники футбольних клубів Прем’єр-ліги за участю представників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України.

  Учасники наради заслухали рекомендації представників МВС та СБУ щодо відновлення матчів Прем’єр-ліги в контексті можливостей забезпечення охорони правопорядку на стадіонах.

  Представники клубів висловили одностайну думку, що проведення матчів Чемпіонату України необхідно розпочати якнайскоріше, залучивши при цьому соціальні резерви із "ультрас" футбольних клубів для охорони громадського порядку на стадіонах. Представники Прем’єр-ліги наголосили на готовності розробки в найближчий час нового проекту Календаря футбольних змагань.

  "Оскільки вся країна чекає на проведення матчів Чемпіонату, змагання необхідно відновити якомога швидше", - наголосив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов. Він зазначив, що рішення важливо приймати, ґрунтуючись на потребах суспільства.

  Дмитро Булатов запевнив ФФУ у повній підтримці Міністерством майбутньої організації футбольних змагань.

  У підсумку учасники наради прийняли рішення відновити матчі Чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги 15-го березня. Крім того, на загальних зборах Прем’єр-ліги планується переглянути рішення Дирекції ПЛ щодо переносу матчів 19-го та 20-го турів на пізніший термін.