• In English
 • Харківське телебачення поповнилося новими суспільно-політичними проектами
  опубліковано 07 березня 2014 року о 10:44

  Днями прямоефірне мовлення Харківської ОДТРК поповнилось новими суспільно-політичними програмами «Тема дня» та «Громадська експертиза», які присвячені обговоренню останніх подій в Україні.

  До участі у суспільно-політичному ток-шоу «Громадська експертиза» автори програми запрошують політологів, громадських експертів з різних галузей, відомих харків'ян,

  Телепроект «Тема дня» також присвячений обговоренню нагальних соціально-політичних питань українського суспільства.

  Учасниками програми стають не тільки фахівці й громадські діячі, але й пересічні громадяни, які прагнуть висловити свою думку з приводу останніх подій.

  Після публічної заяви генерального директора ХОДТРК в ефірі телеканалу та на офіційному веб-сайті щодо «відкритих мікрофонів» в означених проектах, гості самі визначають теми дискусій.

  Цікаво, що відкрита форма спілкування з телеглядачами на Харківському обласному телебаченні була започаткована ще два роки тому у щоденній програмі «Харків-online». З ранку до вечора у прямоефірні студії приходили гості висловити свою думку з актуальних питань.

  Тож досвід цього прямоефірного мовлення тепер з успіхом використовується у нових суспільних телепроектах «Тема дня» та «Громадська експертиза».