• In English
 • У січні черкащанам повернули майже 690 тис. грн. заборгованої зарплати
  опубліковано 06 березня 2014 року о 16:44

  Внаслідок роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників Черкаської області у січні цього року 11 підприємств області погасили зарплатні борги перед робітниками на загальну суму 689 тис. грн., до місцевих бюджетів додатково надійшло 104,4 тис. грн.

  До органів прокуратури для відповідного реагування міндоходівці передали матеріали по 3 підприємствах, які заборгували працівникам майже 5 мільйонів гривень, а місцевим бюджетам – 1,3 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб.

  Щодо підвищення розміру заробітної плати. За участю ГУ Міндоходів у Черкаській області 28 підприємств та 39 підприємців, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум, підвищили рівень оплати праці, внаслідок чого бюджет отримав додаткових 73,2 тис. грн. 16 справ по підприємствах, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної, працівники органів доходів і зборів передали до органів прокуратури. За наслідками реагування органів прокуратури наразі 8 підприємств підвищили рівень виплати зарплати. Бюджет додатково отримав 21,3 тис. грн. податку на доходи фізосіб.

  З початку року міндоходівці провели 12 перевірок щодо дотримання трудових прав громадян та податкового законодавства. Усі перевірки виявили порушення. Донараховано 696,6 тис. грн. податку на доходи фізосіб, до бюджету надійшло 13,2 тис. грн. Встановлено 88 випадків використання роботодавцями неоформлених трудівників. Легалізовано 123,4 тис. грн. доходів та донараховано 18,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Крім того, 33 черкащан, які провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців зі сплатою 4,1 тис. грн. податків.

  У головному управлінні Міндоходів у Черкаській області працює сервісна лінія за номером 33-91-34. Відповідальні за роботу сервісу працівники приймають повідомлення про порушення трудового, а також податкового та митного законодавства України. Робота лінії перебуває під особистим контролем керівництва ГУ Міндоходів у Черкаській області.