• In English
 • На Дніпропетровщині ще 42 інваліди праці отримали ключі від нових автомобілів
  опубліковано 06 березня 2014 року о 14:28

  На Дніпропетровщині інваліди праці забезпечуються спеціальними автомобілями. Це робиться за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. За 13 років його існування власниками авто стали 451 людина. Наразі ключі від нових спецавтомобілів отримали ще 42 інваліди праці – мешканці Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Павлограда, Марганця, Новомосковська, Синельникова, Кривого Рогу та Петриківського району.

  28 автомобілів розраховані на потреби інвалідів праці без однієї ноги. Ще 10 – на потреби людей без обох ніг. Інші 4 авто є базовими.

  На сьогоднішній день у черзі на забезпечення спецавтомобілями залишилось 25 інвалідів праці.

  Довідково

  Інваліди праці, які мають медичні показання, забезпечуються спецавтомобілями за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» та Постанови КМУ від 19.07.2006 № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями».