• In English
 • Держфінінспекція у м. Києві відшкодувала втрат на 9,3 млн. грн.
  опубліковано 05 березня 2014 року о 12:43

  Фахівці Держфінінспекції у м. Києві упродовж січня – лютого 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ додатково надійшло понад 3 млн. грн. Відшкодовано та поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 6,2 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 40 управлінських рішень.

  До суду пред'явлено 5 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму більш як 13 млн. грн. Пред'явлення ще 10 подібних позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

  За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань і вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Крім того, 11 розпорядникам бюджетних коштів зупинено операції з бюджетними коштами, 2 – зменшено бюджетні призначення.

  За вчинені фінансові порушення 56 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 43 – до дисциплінарної, 19 – до матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено відомості про операції, що підлягають фінансовому моніторинг, на загальну суму понад 800 тис. грн.