• In English
 • В Україні проведено 13266 продовольчих ярмарків
  опубліковано 05 березня 2014 року о 12:34

  В усіх областях України активізовано проведення  сільськогосподарських ярмарків. Адже продовольчі ярмарки – ефективний механізм утримання цінової ситуації на продукти харчування і можливість придбати продукцію у безпосереднього виробника. Так, з початку 2014 року проведено 13266 продовольчих ярмарків за участю сільськогосподарських товаровиробників та обслуговуючих кооперативів. Загалом реалізовано 151,6 тис. тонн сільськогосподарської продукції. За цей час аграрії змогли наярмаркувати 1437, 7 млн. гривень.

   Мінагрополітики  всіляко популяризує проведення ярмаркових заходів і намагається залучити до них якомога більше аграріїв. З початку року найбільшу кількість ярмаркових заходів проведено в Київській, Волинській, Харківській, Запорізькій, Сумській, Херсонській, Полтавській та Черкаській областях. А за обсягами реалізованої продукції лідирують Одеська, Харківська, Сумська, Луганська, Київська та Дніпропетровська область.

  Впродовж лютого в регіонах проведено 6010 продовольчих ярмарків з яких 3928 виїзних. При цьому реалізовано 70,3 тис. тонн сільськогосподарської продукції на суму 720,1 млн. гривень.

  Слід зазначити, що в місті Києві проведено 196 сільськогосподарських ярмарок, де реалізовано 19,4 тис. тонн різної продовольчої продукції на суму майже 317,7 млн. гривень.

  На ярмарках представлена м’ясна, молочна, овочева продукція, мука та крупи,  продукція бджільництва та хлібобулочні вироби. На цих заходах покупці можуть купити продукти безпосередньо у виробника.