• In English
 • Фактично розпочатий процес підготовки до надання фінансової підтримки з боку США, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 04 березня 2014 року о 18:01

  «Фактично розпочатий процес підготовки до надання фінансової підтримки Україні з боку США», - заявив у вівторок, 4 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на брифінгу в Парламенті за підсумками зустрічі з Державним секретарем США Джоном Керрі.

  Він зазначив, що деталі щодо цієї підтримки будуть оголошені, «коли ми остаточно поставимо підписи під реальним обсягом економічної допомоги, яку США готові виділити Україні».

  Прем’єр-міністр також наголосив, що США дуже активно захищають територіальну цілісність і незалежність України: «Усі ті події, які відбуваються на території України в Автономній Республіці Крим, мають жорстку і чітку реакцію з боку наших західних партнерів». Він нагадав, що відбулося засідання Ради Безпеки ООН, «де члени Ради Безпеки ООН не просто висловили стурбованість, а чітко зазначили, що немає жодних підстав для того, щоб Росія, порушуючи низку двосторонніх угод, починаючи з Великого договору 1997 року і закінчуючи Будапештським меморандумом, - вводила свої війська на територію незалежної і суверенної держави».

  «Ще раз закликаємо російський Уряд і російського Президента негайно зупинити військову агресію на території України», - наголосив Арсеній Яценюк.