• In English
 • Пропозиції інвалідів щодо доступності до об'єктів інфраструктури будуть враховані
  опубліковано 04 березня 2014 року о 15:58

  До Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка звернулось Костянтинівське міське товариство інвалідів «Друг» з пропозиціями внесення змін до законодавства стосовно підвищення ефективності роботи комітетів доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур.

  Враховуючи, що розробником відповідних нормативно-правових актів було Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, для вирішення порушеного питання Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся до Мінрегіону.

  В свою чергу, Мінрегіон України висловив вдячність товариству інвалідів «Друг» за небайдужість та участь у реалізації державної політики у сфері соціального захисту інвалідів, які слугуватимуть подальшому вирішенню актуальних проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Також Міністерством зазначено, що при внесенні змін до Типового положення про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, затвердженого спільним наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства та Міністерства праці і соціальної політики від 8 вересня 2006 р. № 300/339, пропозиції Костянтинівського міського товариства інвалідів «Друг» будуть обов’язково враховані.

  «Наявність взаємодії між органами державної влади та громадськими організаціями інвалідів виступає запорукою якісної державної політики, спрямованої на вирішення найважливіших проблем осіб з обмеженими можливостями», - зазначив Олексій Журавко.