• In English
 • Анатолія Олійника офіційно представлено на посаді голови Вінницької облдержадміністрації
  опубліковано 03 березня 2014 року о 17:55

  Відповідно до Указу Президента України від 2 березня 2014 року            № 192/2014 головою Вінницької обласної державної адміністрації призначено Олійника Анатолія Дмитровича.

  Офіційне представлення новопризначеного очільника області відбулось за участю Віце-прем'єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана, голови обласної Ради Сергія Свитка, заступників голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів ОДА, голів райдержадміністрацій та міст обласного значення.

  Звертаючись до присутніх, Володимир Гройсман запевнив, що попри непросту ситуацію в державі, центральні органи влади мають чітке розуміння того, що потрібно робити для врегулювання ситуації та використовують всі наявні механізми для її стабілізації. Він наголосив, що Україна має достатньо інструментів для збереження миру всередині держави: «Високий рівень патріотизму та самовідданості, який сьогодні демонструють українці, вселяє величезну надію на те, що Україна посяде чільне місце серед розвинутих, демократичних європейських країн. Ми маємо широку підтримку світової спільноти. Сьогодні надзвичайно важливо зберігати спокій – це запорука того, що ситуація буде врегульована політичними засобами», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

  Він зазначив, що перед місцевими органами влади стоять два ключових завдання – вирішення нагальних питань та стабілізація ситуації на місцях. Володимир Гройсман також наголосив, що представники місцевої влади глибоко усвідомлюють необхідність збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.

  Своєю чергою Анатолій Олійник зазначив, що готовий роботи все від нього залежне, аби, поважаючи думку опонентів, об’єднувати зусилля всіх інституцій заради майбутнього України, утверджувати принципи демократії та народовладдя. Він також повідомив, що впродовж останніх дев’яти років працював на Вінниччині, ґрунтовно займаючись вирішенням цілої низки соціально-гуманітарних проблем Томашпільщини.

  Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Анатолія Олійника з призначенням на посаду голови ОДА, побажав здоров’я, успіхів, мудрості, терпіння та виваженості задля блага України та українського народу. Він  також висловив сподівання на плідну і ефективну співпрацю між обласною Радою та облдержадміністрацією.