• In English
 • Укрзалізниця готує колії до літнього сезону
  опубліковано 27 лютого 2014 року о 13:54

  Залізничники розпочали підготовку до літнього сезону. Зокрема, до кінця травня поточного року буде здійснено реконструкцію 140 км колії, капітально відремонтовано – 85 км; виконано середній ремонт – 130 км колії. Крім того, планується замінити 75 комплектів стрілочних переводів новими на залізобетонних брусах.

  Основні роботи колійники розпочнуть на початку квітня. На даний час узгоджуються і відпрацьовуються на залізницях графіки на надання «вікон» для виконання ремонтно-колійних робіт.

  Готуються до літа і штучні споруди: залізничні мости, шляхопроводи тощо. Планом 2014 року передбачено здійснити капремонт штучних споруд та земляного полотна. Зокрема, будуть виконані роботи із заміни залізобетонних прогонових будов мостів, укладені погонні плити безбаластного мостового полотна, мостові спецшпали, фарбування мостів.

  Для виконання всього запланованого обсягу до початку сезону ремонтів колії залізничники поспішають відремонтувати колійну техніку – наразі заплановано відремонтувати середнім та поточним ремонтом 554 колійні машини.

  Весь обсяг ремонту виконується на колійних ремонтно-механічних заводах залізниць та виробничих базах структурних підрозділів.

  Раніше повідомлялося, що у 2014 році залізницями планується виконати основні ремонтно-колійні роботи: капітально відремонтувати 341,4 км колії; середнім ремонтом – 571,3 км; комплексно-оздоровчим – 365 км. Також планується реконструювати 325,7 км магістралей з укладанням подовжених рейок безстикової колії. Крім того, колійники реконструюють 155 комплектів стрілочних переводів, замінять 115 на нові та 223 – на старопридатні, полагодять середнім ремонтом 422 комплекти.