• In English
 • Україна і Південна Корея розглядають можливість підготовки міждержавної програми співробітництва в е-урядуванні
  опубліковано 26 лютого 2014 року о 11:43

  Відбулася зустріч представників Держінформнауки та Національного центру електронного урядування з комерційним аташе комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні Кім Кванг Хі.

  У ході зустрічі обговорювалися подальші перспективи українсько-корейського співробітництва у сфері електронного урядування. Республіка Корея є світовим лідером у цій сфері. Три роки поспіль країна посідає перше місце у Щорічному огляді електронних урядів світу серед 190 держав.

  Сторони обмінялись думками щодо продовження співробітництва в сфері електронного урядування. Зокрема, були розглянуті пропозиції зі створення робочої групи з підготовки міждержавної програми співробітництва у сфері електронного урядування, проведення навчальних заходів із залученням експертів KOICA (Корейське агентство з міжнародного співробітництва) та організації спеціального семінару для бізнес-структур в Україні з метою ознайомлення із новітніми технологіями.

  Довідково

  Українсько-корейську співпрацю у сфері електронного урядування розпочато з 2012 року. Підтримані пропозиції щодо навчання українських фахівців в сфері електронного урядування в Республіці Корея, яке проходило у 2012 році,  також щодо створення на базі Національного центру електронного урядування Українсько-Корейського центру інновацій у сфері електронного урядування, впровадження пілотних проектів та організації постійних консультацій південнокорейських фахівців з питань впровадження електронного урядування.