• In English
  • За останні два тижні землевпорядники Запорізької області зареєстрували понад 1,5 тис. земельних ділянок
    опубліковано 25 лютого 2014 року о 15:04

    За останні два тижні фахівці землевпорядної служби Запорізької області зареєстрували понад 1,5 тис. земельних ділянок та надали майже 1,2 тис. витягів із Державного земельного кадастру.

    Загалом з початку поточного року до територіальних органів земельних ресурсів області від громадян та юридичних осіб надійшло 6,8 тис. заяв щодо державної реєстрації земельних ділянок та надання витягів з Державного земельного кадастру. На сьогодні спеціалісти зареєстрували 3,3 тис. земельних наділів та надали 3,2 тис. витягів із кадастрових відомостей.

    – Завдяки автоматизованому кадастру реєстрація земельних ділянок відбувається в рази швидше. Так, у 2013 році в порівнянні з 2012 роком кількість здійснених реєстрацій в Запорізькій області зросла у 1,8 разу, кількість виданих витягів – у 3,5 разу. Вся внесена інформація залишається в електронному вигляді в загальноукраїнській базі даних, що слугує надійним захистом і гарантією збереження прав на землю в разі втрати документів або їх ушкодженні, – зазначає начальник Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Іван Гашенко.