• In English
 • НКЦПФР продовжує зупиняти обіг цінних паперів ІСІ, які не відповідають вимогам законодавства
  опубліковано 25 лютого 2014 року о 14:56

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на черговому засіданні регулятора, яке відбулося 18 лютого 2014 року, прийняла рішення про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку інвестиційних сертифікатів пайових закритих недиверсифікованих венчурних інвестиційних фондів.

  «В першу чергу, даною ініціативою Комісія хоче захистити інвесторів від вкладення в ризиковані інструменти на ринку цінних паперів. Так, регулятор зупинив обіг акцій певних компаній з управління активами, в яких закінчився строк дії ліцензії на провадження діяльності з управління коштами інституційних інвесторів, зокрема, ПІФ «Перший інвестиційно-будівельний фонд» та АТЗТ «Криворізький інвестиційний фонд «ІК Фонд». Ми і надалі маємо намір планомірно приводити діяльність ІСІ у відповідність до законодавства, і ці результати, можливо, не є фінальними. Сподіваємось, що зазначені дії регулятора сприятимуть підвищенню ефективності та прозорості інвестиційного клімату на вітчизняному фондовому ринку», - зауважив Олексій Тарасенко, Член НКЦПФР, що курує даний напрям роботи в Комісії.

  Додамо, що відповідні рішення прийняті відповідно до закону «Про цінні папери та фондовий ринок» та закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».

  Наразі зазначені рішення оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі мають можливість ознайомитись з їхніми текстами.