• In English
 • Транспортний комплекс та об'єкти поштового зв'язку працюють безперебійно
  опубліковано 24 лютого 2014 року о 16:47

  Забезпечена безперебійна робота транспортного комплексу та об’єктів поштового зв’язку. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр, Голова Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул під час планової селекторної наради з керівниками міністерств, відомств та регіонів.

  «Усі транспортні об’єкти функціонують без порушень. Аеропорти та морські торговельні порти працюють у штатному режимі. Відкриті для руху суден Керч-Єнікальський, Бузько-Дніпровсько-Лиманський та Херсонський морський канали. На Дунаї через туман закритий канал гирло «Бистре». Доставка пошти здійснюється вчасно», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Упродовж останніх днів лише на залізниці трапилася одна аварійна ситуація. Зокрема, 21 лютого поблизу станції Боярка відбулося зіткнення електропоїзда сполученням Київ-Фастів із вантажівкою марки ЗІЛ-157. Автомобіль покинули поперек залізничної колії по ходу руху електропоїзда. Машиніст застосував екстрене гальмування, однак зіткнення уникнути не вдалося. З рейок зійшли два вагони електропоїзда та сталося загоряння автомобіля. Полум'я самостійно загасила локомотивна бригада. Пасажирів у вагонах, що зійшли з рейок, не було. Утім через зіткнення було пошкоджено пристрої сигналізації та зв’язку, колії, три електроопори та контактну мережу. На час відновлювальних робіт рух поїздів цією ділянкою здійснювався по одній колії.

  Загалом за минулі вихідні виявлено понад 15 випадків незаконних втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, що зумовило значні затримки в русі поїздів. Постраждалих немає.

  Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул поставив завдання всім службам транспортного комплексу продовжити працювати в посиленому цілодобовому режимі.