• In English
 • Обговорено стан підготовки Курсу з питань оборони і безпеки для керівного складу органів держвлади
  опубліковано 17 лютого 2014 року о 09:35

  14 лютого 2014 року відбулося засідання новоствореного Організаційного комітету щодо підготовки Курсу з питань оборони і безпеки для керівного складу органів державної влади України.

  «Цей Курс є надзвичайно важливим у забезпеченні органів державної влади та органів місцевого самоврядування високопрофесійними фахівцями, що здатні компетентно виконувати на державному, регіональному і місцевому рівні завдання з питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва та інших питань, що прямо чи опосередковано пов’язані із забезпеченням національної безпеки України», – зазначила в. о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська під час засідання Організаційного комітету щодо підготовки Курсу з питань оборони і безпеки для керівного складу органів державної влади України.

  Під час заходу учасниками було обговорено питання Концепції та плану підготовки Курсу з питань оборони і безпеки для керівного складу органів державної влади в Україні у 2014 році.

  Наступне засідання Організаційного комітету планується провести наприкінці лютого.

  Довідково

  Курс з питань оборони і безпеки для керівного складу органів державної влади України впроваджується у рамках Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони, яка була започаткована у жовтні 2005 року під час Консультацій Україна–НАТО високого рівня (м. Вільнюс, Литва).

  Програма передбачає практичну підготовку фахівців з питань національної безпеки та оборони.

  Відповідно до рішення шостого засідання Комісії з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору Національне агентство України з питань державної служби визначене національним координатором Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони, а також основним виконавцем заходів з виконання Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони.