• In English
 • У 2013 році Укрзалізниця безкоштовно перевезла понад 212 тис. дітей-сиріт і дітей-інвалідів
  опубліковано 17 лютого 2014 року о 09:23

  Упродовж 2013 року в усіх видах сполучення Укрзалізниця перевезла понад 212 тис. дітей п’яти пільгових категорій. Зокрема, безкоштовно перевезено 105,8 тис. – дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків, 97,8 тис. – дітей-інвалідів, 5,9 тис. – дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків та 2,3 тис. – дітей загиблих шахтарів та залізничників.

  Дана акція діє з 2000 року та розповсюджується на загальні та плацкартні вагони нічних поїздів, вагони 2-3 класу регіональних поїздів, Регіональний Експрес та Інтерсіті у внутрішньому сполученні та приміські поїзди.

  Цією послугою можуть скористатися діти віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів усіх категорій; дітей загиблих шахтарів та залізничників; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків.

  Нагадаємо, рішенням Ради Укрзалізниці продовжено дію благодійної акції з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей-інвалідів на 2014 рік.