• In English
 • На Херсонщині сім'ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів отримали понад 313 тис. грн.
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 15:33

  На Херсонщині сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів отримали понад 313 тис. грн.

  «У цей день висловлюємо глибоку повагу всім, хто виконував свій громадянський обов’язок у «гарячих точках» нашої планети, і особливо – учасникам бойових дій в Афганістані», - звернувся до ветеранів та усіх присутніх на урочистих зборах з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк.

  Так,  на заході були присутні більше 700 воїнів-інтернаціоналістів, що виступили на підтримку стабільності та порядку в області та в країні.

  За словами Миколи Костяка, держава й суспільство у неоплатному боргу перед людьми, які своїм героїзмом заслужили право на гідне життя.

  «Саме тому, цього року, незважаючи на непросту суспільно-політичну ситуацію, будуть продовжені всі розпочаті Президентом України програми, спрямовані на посилення соціального захисту ветеранів війни та учасників бойових дій», - відзначив голова Херсонської облдержадміністрації.

  Микола Костяк закцентував  на тому, що обласна влада не забуває тих, хто жертвував своїм життям та здоров’ям на війні.

  Лише у 2013 році, як повідомив Микола Костяк, 66 сімей загиблих в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів – інвалідів війни І групи отримали більше 313 тис. грн. матеріальної допомоги.

  Крім того, учасники бойових дій кожного року проходять санаторно-курортне лікування.

  «Обласна влада робить усе можливе робитиме і надалі все можливе, щоб забезпечити належну підтримку та увагу воїнам-інтернаціоналістам і членам їх сімей», - звернув увагу голова Херсонської облдержадміністрації.

  Довідково

  У Херсонській області проживає  майже 4 тисячі ветеранів Афганської та інших війн, а також207 членів сімей загиблих воїнів.

  У 2013 році між Херсонською облдержадміністрацією, Херсонською облрадою та обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану було підписано Меморандум про співробітництво, за яким ветеранським організаціям воїнів-інтернаціоналістів Херсонщини надано матеріальної допомоги у сумі 192,3 тис. грн.