• In English
 • Автодорівці ліквідували понад 900 кв.м ямковості на столичних автошляхах
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 15:24

  Завдяки сприятливим погодним умовам дорожні бригади КП ШЕУ районів продовжують ліквідовувати аварійно-небезпечну ямковість на столичних автошляхах та тротуарах. Також проводяться роботи з відновлення асфальтобетонного покриття в місцях аварійних розриттів.

  Так, протягом 13 лютого обсяги виконаних робіт склали 925м2. З початку року ямковість ліквідовано на ділянці обсягом близько 3796 м2.

  Як зазначають у КК «Київавтодор», пошкодження дорожнього покриття шляховики ремонтують у найбільш проблемних місцях, де глибина ям перевищує 4-6 см (залежно від категорії вулиці). Для цього використовується переважно литий асфальтобетон.

  Так, протягом 13 лютого у Деснянському районі роботи виконувались за адресами: вул. Попудренка, Мілютенка, Маяковського та Бальзака. Ямковість ліквідували переважно на тротуарній частині вулиць.

  У Дніпровському районі автодорівці ремонтували проїжджі частини вулиць Радужна, Ватутіна, Вершигори, Микитенка. В Оболонському районі роботи велися на вулицях Корабельній, Маршала Тимошенка, Л. Гавро, Прирічній, а також Московському проспекті.

  У Печерському районі шляховики працювали на вулиці Лаврській, а в Подільському – на вулицях Свободи, Гонгадзе, Осиповського, Фрунзе, Сирецькій та Електриків.

  У Святошинському районі роботи виконувались за адресами: вул. Чорнобильська, бульв. Вернадського, вул. Міська, просп. Палладіна. У Солом’янському – вул. Локомотивна, Олексіївська, Кіровоградська та інші.

  У Шевченківському районі бригади ремонтників працювали як на проїжджій частині вулиць, так і на тротуарах за такими адресами: вул. Щербакова, Дорогожицька, Дегтярівська, Глибочицька, пл. Софійська, вул. Володимирська (ріг пров. Десятинного), вул. Обсерваторна, Рейтарська (ріг Стрілецької), бульв. Шевченка та інших.

  Крім того, працівники підприємства «Київавтошляхміст» продовжили ліквідацію ямковості на низці шляхопроводів та мостів. Так, роботи проводилися на Південному мостовому переході, Московському мосту, шляхопроводі на просп. Науки та Харківському шляхопроводі.