• In English
 • Визначено переможців конкурсу на краще представлення української книги в ЗМІ у 2013 році
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 15:12

  13 лютого 2014 року в Держкомтелерадіо України відбулося засідання журі щорічного конкурсу на краще представлення української книги в друкованих та електронних засобах масової інформації у 2013 р.

  Переможцем у номінації «Краща газетна (журнальна) публікація про книгу або добірку (серію) книг, яка викликала значний інтерес широкої читацької аудиторії, сприяла активізації розповсюдження зазначеного видання» визначено  статтю  «Знакові риби і кицьки в розрізі душевної спокути»,  оприлюднену в  газеті «Вечірній Коростень» № 7 за 2013 рік.  Автор публікації – Оксана Геращенко. Матеріал присвячений книзі письменника Віктора Васильчука «Під знаком риб».

  У номінації «Краща телепередача про книгу або добірку (серію) книг, яка викликала значний інтерес широкої глядацької аудиторії, сприяла активізації їх розповсюдження» перемогу виборола телепрограма «Книжкова полиця» телерадіокомпанії «Рудана»(м. Кривий Ріг). Автор програми  - Ольга Хвостова.

  У номінації «Краща радіопередача про книгу або добірку (серію) книг, яка викликала значний інтерес широкої слухацької аудиторії, сприяла активізації їх розповсюдження» лауреатом стала радіопередача «Літературна вітальня» (Волинська  ОДТРК). Автор радіопрограми – Ольга Кононенко.

  Довідково

  Щорічний конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ засновано Державним комітетом телебачення та радіомовлення України у 2007 з метою популяризації книжкових видань різної тематики та пропаганди читання, сприяння промоції кращих зразків вітчизняних видань за змістом, художнім оформленням та поліграфічним виконанням, підвищення ролі української книги в суспільстві.

  Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим наказом Держкомтелерадіо України від 16.07.2007 № 278,  переможці отримують звання лауреата та нагороджуються дипломом.