• In English
 • Держфінінспекція в Криму відшкодувала втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 1,7 млн. грн.
  опубліковано 12 лютого 2014 року о 14:55

  Держфінінспекція в АР Крим у січні 2014 року забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 1,7 млн. грн. Зокрема, вдалося відшкодувати і відновити матеріальні збитки на суму 1,4 млн. грн., надходження доходів до бюджетів усіх рівнів забезпечено на суму 0,3 млн. грн.

  За результатами ревізій до порушників бюджетної дисципліни застосовано 25 фінансових санкцій. У 19-ти випадках зупинені операцій з бюджетними коштами, припинені бюджетні асигнування в одному випадку, зменшено бюджетних асигнувань у п’яти випадках на суму 0,3 тис. грн.

  До адміністративної відповідальності притягнено 136 посадових осіб установ та організацій на суму 32,3 тис. грн.

  Для відповідного реагування до правоохоронних органів передано 2 ревізійних матеріали. З урахуванням матеріалів ревізій, переданих в попередньому році, правоохоронці розпочали 20 досудових розслідувань, в тому числі 2 розслідування, розпочаті за інформацією за результатами ревізій. За результатами перевірок правоохоронних органів за участю спеціалістів інспекції розпочато 5 досудових розслідувань.

  З метою відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду спрямовано 8 позовів на суму 5,6 млн. грн. При цьому задоволено 3 позови на суму майже 2,1 млн. грн. Ініційовано один позов перед об'єктом контролю.

  З початку року за результатами проведених контрольних заходів до дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб.

  Інформація за результатами всіх проведених ревізій доведена до відповідних міністерств, відомств та органів місцевої влади, які як орган управління об'єктами контролю прийняли 7 управлінських рішень.