• In English
 • С. Арбузов: Незалежно від розвитку політичної ситуації, права інвесторів будуть захищені
  опубліковано 12 лютого 2014 року о 12:27

  Найближчим часом політична ситуація буде стабілізована. Отже, політичний фактор перестане істотно впливати на економічні процеси в державі.

  Про це в ході засідання Кабінету Міністрів України заявив виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра України Сергій Арбузов.

  «Хочу запевнити, що незалежно від розвитку політичної ситуації, права інвесторів надійно захищені діючим законодавством України. Ми робимо все можливе, щоб гарантувати інвесторам захист їх прав, недоторканність бізнес-активів, сприятливі умови для розвитку бізнесу», - підкреслив він.

  При цьому С. Арбузов зауважив, що Уряд з розумінням ставиться до обережності інвесторів по відношенню до України .

  В.о. Прем'єр-міністра пояснив, що бізнес не любить політичної невизначеності, яка не дозволяє планувати довгострокові стратегічні проекти.

  У зв'язку з цим він доручив Міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову і Міністру доходів і зборів Олександру Клименко розробити заходи з поглиблення використання інвесторами податкових пільг для проектів у пріоритетних галузях економіки.

  Крім того, С. Арбузов відзначив необхідність пошуку додаткових інструментів стимулювання інвестицій, а також оптимізації структури податків і підходів до їх адміністрування .

  В.о. Прем'єр-міністра зауважив, що окремі рейтингові агентства знизили суверенні рейтинги України .

  «Разом з тим, об'єктивних економічних підстав для істотного зниження довіри до України немає», - переконаний С. Арбузов.