• In English
 • Крим придбає генератори для енергопостачання населених пунктів під час негоди
  опубліковано 12 лютого 2014 року о 09:33

  Профільні служби та відомства мають зробити висновки та в майбутньому бути максимально підготовленими до усунення надзвичайних ситуацій в умовах різкого погіршення погодних умов. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов на засіданні Ради 11 лютого.

  Щоб оперативно відновлювати роботу систем життєзабезпечення в екстремальних погодних умовах, Анатолій Могильов запропонував розглянути можливість закупівлі спеціальних енергогенераторів, які у разі обриву ліній електропередач змогли б поставляти електроенергію для населених пунктів: «Ми маємо підрахувати, скільки таких генераторів нам потрібно, щоб ми могли оперативно підключати до них селища. Генератор дозволить забезпечувати енергопостачання впродовж декількох діб, поки йде ремонт ліній».

  У свою чергу заступник Голови Ради міністрів АРК Азіз Абдуллаєв повідомив, що наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано в усіх населених пунктах Криму. На сьогодні котельні, системи водо-, тепло-, газопостачання, а також соціальні об’єкти в регіонах працюють у стабільному режимі.

  Віце-прем’єр-міністр нагадав, що в результаті різкого погіршення погодних умов 27 січня сталося обмерзання і обриви високовольтних ліній передач, через це було знеструмлено понад 200 населених пунктів. Зараз енергопостачання відновлено, усунено аварійні ситуації на магістральних водоводах Євпаторія-Новоозерне, а також у Роздольненському районі та Керчі. Силами територіальних підрозділів ГУ ДСНС України в АРК зі снігових заметів на автомобільних дорогах визволено 23 легкових автомобілі, 6 вантажних автомобілів, 7 автомобілів «швидкої допомоги», 2 автобуси, надана допомога 114 громадянам.