• In English
 • На Харківщині відбудеться VII Міжнародна зимова школа з програмування
  опубліковано 11 лютого 2014 року о 11:04

  VII Міжнародна зимова школа з програмування проходитиме з 14 до 24 лютого в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

  Як повідомили організатори, у школі теоретична та практична підготовка поєднується з лекційними заняттями й щоденними змаганнями з вирішення складних алгоритмічних задач без допоміжної літератури та техніки. Щодня матеріал читатиме новий лектор, який допомагає розібратися в складних для учнів завданнях. В університеті зазначили, що десятиденна робота школи не тільки підвищить рівень знань учасників у цій галузі, але й допоможе налагодити зв'язки з колегами з інших країн.

  У роботі зимової школи з програмування візьмуть участь три команди від кожного вузу України та зарубіжних країн у складі трьох студентів і одного викладача-тренера, які повинні володіти англійською мовою на середньому рівні. Змагання проводяться за правилами щорічної першості світу з програмування серед студентських команд Асоціації обчислювальної техніки (Association for Computing Machinery – міжнародна організація в комп’ютерній галузі, що об’єднує понад 80 тис. фахівців) англійською, українською та російською мовами.

  Зазначимо, торік заявки на участь подало 108 команд (300 учасників і 36 тренерів) із 56  вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстану та Грузії.