• In English
 • У Києві вшанували учасників бойових дій в Афганістані
  опубліковано 10 лютого 2014 року о 17:37

  15 лютого в Україні відзначатимуть 25-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Першими вшановувати учасників бойових дій у столиці розпочали у Печерському районі. 8 лютого голова району Олександр Мазурчак зустрівся із членами Печерського відділення Київської міської Спілки ветеранів Афганістану на чолі з Рафіком Камаловим.

  «25 років тому закінчилася афганська війна, яка тривала майже 10 років. 650 тисяч людей взяло участь у цій війні, 14 тисяч 453 з них – не повернулися. У Печерському районі п’ять матерів не дочекалися своїх синів додому, дві з них і сьогодні живуть у районі. На жаль, за станом здоров’я вони не змогли бути присутніми на заході, проте я доручив працівникам управління праці і соціального захисту населення відвезти їм подарунки додому та засвідчити нашу повагу і шану», – сказав Олександр Мазурчак.

  Він також зауважив, що у Печерському районі мешкають 283 учасники бойових дій в Афганістані. Це шановні, заслужені люди, які наполегливою працею у різних сферах, активною громадською діяльністю примножують славні історичні, культурні та спортивні традиції району.

  Крім того, Олександр Мазурчак подякував членам Печерського відділення Київської міської Спілки ветеранів Афганістану за співпрацю та активну участь у громадському житті Печерського району, особливо у проведенні патріотичних заходів у навчальних закладах.

  Голова Печерського району вручив ветеранам подяки з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану та подарунки і побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя і нових звершень на благо держави, столиці і Печерська.

  Після спогадів та святкового концерту відбулася церемонія покладання квітів до  Пам’ятника полеглим в Афганістані.

  Нагадаємо, що 2014 рік Указом Президента України визначено роком учасників бойових дій на території інших держав.