• In English
 • На Київщині торік безкоштовно встановлено понад 38 тисяч лічильників газу
  опубліковано 10 лютого 2014 року о 12:20

  Протягом 2013 року ПАТ «Київоблгаз» направило понад 46 млн. гривень на реалізацію програми безкоштовного встановлення лічильників газу мешканцям Київської області.

  На сьогодні понад 86% споживачів ПАТ «Київоблгаз» користуються газовими лічильниками та сплачують лише за фактично спожитий газ.

  «Наявність лічильника дозволяє споживачам самостійно регулювати об’єми свого споживання та свої витрати, а нашій компанії - формувати політику прозорих взаємовідносин з клієнтами», - пояснив голова правління ПАТ «Київоблгаз» Володимир Машталірук.

   До кінця 2015 року безкоштовними лічильниками будуть повністю забезпечені споживачі, які використовують газ для підігріву води та приготування їжі, тобто користуються колонкою і плитою, а до 1 січня 2018 року прилади обліку повинні бути встановлені у 100% споживачів. У випадку відмови від безкоштовного лічильника, споживачу потрібно буде встановити прилад обліку за власні кошти. Інакше ПАТ «Київоблгаз» буде вимушено припинити йому газопостачання відповідно до Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

  Довідково

  ПАТ «Київоблгаз» - лідер серед підприємств з газопостачання та газифікації. Посідає перше місце в країні за протяжністю газопроводів - понад 43 тис. км, за кількістю споживачів -  біля 800 тисяч – входить в першу трійку. Рівень газифікації області – 95,3 %.

   Серед найбільших споживачів ПАТ «Київоблгаз» є такі підприємства як Білоцерківська ТЕЦ, Комбінат «Тепличний», Ветропак Гостомельський Склозавод та  Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

  Компанія входить у трійку найбільших платників податків Київської області.